Світовий футбол 21 Лютого, 23:54 6729
Вечір Ліги чемпіонів. Неймовірний камбек «Реалу», «Айнтрахт» - без шансів проти «Наполі» - відео голів | 19-27
Завершились перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліверпуль - Реал 2:5

• Голи: Нуньєс 4', Салах 14' - Вінісіус 21', 36', Мілітао 47', Безема 55', 67'

Команда Клопа свій матч розпочала дуже активно і зуміла забити два швидкі м'ячі.

Проте це не зламало мадридський колектив. Реал ще у першому таймі зумів зрівняти рахунок.

Наступні 45 хвилин пройшли явно не на користь англійців. Ліверпуль посипався і виглядав вкрай незграбно. Зовсім не організовано в обороні та півзахисті. Про атакувальні дії мова навіть і не йшла.

У свою чергу «вершкові» скористались цим і зуміли вийти вперед, забивши у другому таймі ще три голи і просто знищили Ліверпуль на «Енфілді».

П'ять голів на чужому полі у першому матчі плей-офф ЛЧ - вагома заявка на вихід до наступного раунду.

Айнтрахт - Наполі 0:2

Голи: Осімхен 40', Ді Лоренцо 65'

Перший тайм зустрічі пройшов доволі видовищно із моментами для двох команд. Один із яких Наполі реалізувало. Не зумів забити із пенальті Кварацхелія, а вже рахунок у матчі відкрив згодом Осімхен.

Другий тайм це вже інша історія. Айнтрахт практично нічого не зумів протиставити італійському колективу. На 58 хвилині Коло Муані отримав червону картку. Айнтрахт залишився у меншості, після чого пропустив і другий гол.