«Вони готові вбивати»: футболіст «шинника» після бійки звинуватив українців з «Миная» в агресії

Футбол України 22 Лютого, 10:17 300
«Вони готові вбивати»: футболіст «шинника» після бійки звинуватив українців з «Миная» в агресії
Захисник ярославського «шинника» Данило Петрунін звинуватив футболістів ужгородського «Минаю» у зайвій агресії, що призвело до масової бійки на зборах команд у турецькій Анталії.

За словами росіянина, гравці закарпатського клубу нібито полювали на партнерів по команді.

Про це Петрунін розповів в інтерв'ю виданню «Спорт-Экспресс». Він додав, що гравці «Минаю» погрожували жорстко розібратися з росіянами, а також поводилися надмірно агресивно. Крім того, захисник «Шинника» висловив упевненість у цілеспрямованих провокаціях з боку українців.

«Ми б відстоювали свою честь. Особливо після того, як українці ходили натовпом, намагалися виловлювати по одному і все це знімали на камеру. Ми не думали, що люди можуть мати таку агресію, що вони готові вбивати. Гравці «Минаю» так і репетували: «Уб'ємо вас!» Зрозуміло, що таке викликає відповідну реакцію у відповідь. Але це не стосується всіх українських футболістів. Впевнений, серед них є адекватні, але дії тих, хто з «Минаю», цензурними словами описати складно. Це просто розуму незбагненно», – заявив Петрунін.

Раніше тренер «шинника» Вадим Євсєєв заявив, що пишається своїми побитими підопічні. Також було опубліковано перше відео бійки футболістів «Минаю» та «шинника». В українському клубі виступили з офіційною заявою щодо бійки гравців із ярославцями.