Миколенко – про перехід у «Динамо»: «То був важкий час для батьків, бо не було грошей, довелося все кинути»

Динамо Київ 22 Лютого, 16:43 11091
Миколенко – про перехід у «Динамо»: «То був важкий час для батьків, бо не було грошей, довелося все кинути»
Захисник «Евертона» Віталій Миколенко пригадав обставини переїзду з рідних Черкас в академію Динамо.
«Мої батьки ніколи не казали, що я повинен багато працювати. Не було потреби, я й сам це бачив. Коли я був малий, батько щодня прокидався рано і перед 7:00 вже йшов на роботу, щоб забезпечити нас. Мама не відставала. Вона була звичайним працівником пошти, а потім доросла до менеджера. Я пишаюся ними.

Мама відвезла мене до Києва, на перегляд в академію Динамо. Нам сказали, що до столиці повинна переїхати вся сім'я, бо я ще надто малий, щоб жити на базі. Цілий рік потрібно було жити з батьками в Києві. Це було складно, адже в нас не було свого житла. Батьки погодилися кинути роботу і орендувати квартиру в Києві.

Це був важкий час для моїх батьків. У нас не було грошей, їм довелося все кинути і звільнитися з роботи. Багато хто каже, що хотів би повернутися до школи, але я не я. Мені було важко, я не любив школу.

Доводилося рано прокидатися, снідати о 7:40 і йти до школи. Приблизно до 15:00 були уроки, одразу після них ми йшли на тренувальний майданчик. Там їли, а вже о 17:00-17:30 починалися тренування. Так тривало 6 днів на тиждень – лише в неділю був вихідний», – цитує Миколенка офіційний сайт Евертона.

Нагадаємо, 1 січня 2022-го Миколенко перейшов із Динамо в Евертон за 23,5 млн євро. За «ірисок» захисник зіграв 40 матчів, забив 1 гол. У футболці Динамо 23-річний Віталій провів 132 поєдинки, забив 7 голів і віддав 21 асист.