Динамо Київ 23 Лютого, 17:51 3290
«Динамо» розгромило «Ауду» в спарингу – блідий перший тайм і красень-гол Кабаєва | 19-27
Київське «Динамо» провело черговий спаринг на зборах у Туреччині. Цього разу суперником підопічних Луческу була латвійська «Ауда».

Товариський поєдинок

Динамо – Ауда – 3:0

• Голи: Кабаєв,53, Караваєв, 55, Ванат, 66

Два попередні контрольні поєдинки киян завершувалися внічию. Спершу «біло-сині» зіграли з рахунком 0:0 з турецьким Адана Демірспором, згодом ледь врятувалися від поразки у дуелі з латвійською Ригою (1:1).

Ауда – володар Кубка Латвії-2022, минулий сезон завершила на 5-му місці у тамтешньому чемпіонаті. Динамівці могли відкривати рахунок вже на старті спарингу – ворота латвійців вразив Кахім Перріс. Однак перед цим Ванат сфолив на голкіперові, тож м'яч скасували. Невдовзі вийти вперед був блискучий шанс в опонентів. Після розіграшу з кутового м'яч пролетів трохи вище воріт Нещерета. На перерву команди пішли з нулями на табло.

Майже відразу після відпочинку українці вийшли вперед. Кабаєв та Волошин класно обігралися на підступах до штрафного майданчика і Владислав потужно та влучно пробив з-за меж карної зони. Гол-красень!

Ледь не одразу Динамо подвоїло перевагу. Гармаш відпасував Караваєву, який з близької відстані вгатив м'яч у сітку.

До розгромного рахунок довів Ванат. Нападник обіграв опонента і більярдним ударом з гострого кута не залишив шансів голкіперу. 3:0 – впевнена перемога киян.