Світовий футбол 23 Лютого, 21:59 517
«Шериф» з Ковалем взяв реванш у «Партизана», «Лаціо» у меншості пройшов ЧФР «Клуж» | 19-27
​У четвер відбулись матчі-відповіді у третьому за силою єврокубку

У четвер, 23 лютого, завершилися два матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференцій.

У Сербії місцевий «Партизан» приймав молдавський «Шериф», ворота якого захищав українець Максим Коваль.

Серби мали в активі гостьову перемогу з рахунком 1:0 та на 13-й хвилині гри повели у рахунку. Однак Коваля й Ко це не деморалізувало. Ще до перерви вони вийшли вперед, а на початку другого тайму свою перевагу розвинули. Героєм матчу став сенегальський вінгер «Шерифа» Мухамед Діоп, який оформив дубль. Постарався і Коваль - по його воротах було завдано сім ударів, з яких п'ять виявилися точними.

В іншій парі римський «Лаціо» з домашньою перемогою 1:0 у першій грі зіграв на виїзді внічию 0:0 з румунським ЧФР «Клуж» і пройшов далі по турнірній сітці.