Футбол України 24 Лютого, 11:26 633
Вболівальники «Ренна»: «Шахтар» зіграв жахливо. Він продав душу дияволу, щоб пройти далі» | 19-27
Французи в шоці через те, що «Ренн» упустив перемогу над «Шахтарем» і вилетів із турніру.

Під час матчу всі були впевнені, що французький клуб зможе спокійно виграти. Незважаючи на поразку за підсумками двох матчів, уболівальники «Ренна» вважають, що їхня команда більше заслуговувала на вихід у наступний раунд, оскільки «Шахтар» мав крупно програвати у Франції, але українцям пощастило спочатку в основний час, потім в екстра-таймах, а потім і в серії пенальті.

LeTissier: Якщо порівнювати перший та другий матчі, то різниця суттєва. У першій зустрічі українці були сильнішими та справедливо перемогли. Як я тоді й казав, наш гол був дуже важливим, саме він дозволив нам зберегти надію на вихід у наступний раунд. У другому матчі вже «Ренн» виглядав набагато краще, а «Шахтар» не міг нічого вигадати і лише намагався нас зупинити. Те, що далі проходять українці – це якийсь неймовірний збіг обставин. Українцям пощастило, але з такою грою вони не зможуть нікого пройти в наступному раунді.

Cachev: Не знав, чого вже чекати від нашої команди, але загалом мені сподобалася гра. «Ренн» був набагато сильнішим за «Шахтар». Ми повинні були забивати 2-3 голи у основний час і спокійно виграти. Важко пояснити те, що сталося спочатку в екстра-таймах, коли ми самі собі забили, а потім у серії пенальті, коли наша команда так погано била 11-метрові.

Narcisse81: Це вже зовсім інша гра. Думаю, що «Ренн» мав спокійно та впевнено виграти протягом 90 основних хвилин, і не створювати зайвих проблем. Другий гол в екстра-таймах був справедливим, українці дуже притиснулися до своїх воріт. На жаль, прикрий автогол перевів матч у серію пенальті, а це завжди лотерея. Не можу звинувачувати нашу команду лише за те, що вона перенервувала і погано била 11-метрові. Ми були кращими сьогодні, а українцям у цьому матчі просто пощастило.

Possible: Думаю, що ми переоцінили суперника. Наші футболісти часом боялися надто активно йти в атаку, побоюючись того, що українці намагатимуться забити гол у контратаках. Якби ми діяли не так обережно, то виграли б за 90 хвилин із великим рахунком. «Ренн» довів, що він сильніший. На жаль, іноді так буває, що сильніша команда програє. Коли ми пропустили цей дурний гол на останній хвилині, то в мене з'явилося відчуття, що цього вечора успіх відвернувся від нас.

Dire27: Зазвичай, коли якась команда програє матч, важко сказати, що їй пощастило. Але з українцями це саме так. 0:1 в основний час - це неймовірне везіння. А як назвати те, що всі три голи у цьому матчі забили ми, але один у свої ворота? А як назвати серію пенальті, коли український воротар зумів витягти свою команду до наступного раунду? Везіння, везіння, везіння. І нічого більше.

Scholley: Найдивніший матч «Ренна» цього сезону. Це, як мінімум. З одного боку ми грали дуже добре, створили багато моментів і могли виграти 3:0 або 4:0 в основний час. Навіть в екстра-таймах ми були набагато сильнішими! Але варто було «Шахтарю» безглуздо і погано пробити по воротах, як цей удар чудово перетворюється на гол… Чи можна звинувачувати команду за це? Думаю що ні. Думаю, що це вплинуло на серію пенальті. Це надихнуло українців і змусило нервувати наших гравців.

Drancy: Яка ганьба. Мені соромно за Францію. Кажуть, що рівень Ліги 1 підвищується щороку, а нам так само соромно. Навіть ще соромніше, ніж раніше, адже ми не можемо пройти навіть таку слабку українську команду, яка перебуває в глибокій кризі. Франція – це маленька футбольна країна, нам не варто мріяти про великі перемоги у єврокубкових турнірах. Навіть ПСЖ з усіма його грошима не зміг змінити цю ситуацію на краще.

Ibuteur: Щороку вся Європа сміється з французьких клубів! Поки ми думаємо про те, що зможемо виграти якийсь турнір чи дійти до останніх стадій, дуже скромні команди виграють у нас та змушують страждати. Рік у рік ця ситуація повторюється. Поразка від «Шахтаря»? Це було дуже боляче. Що ще тут можна сказати?

Triche: Навіть якщо у тебе в команді чудовий воротар, то він не може пробити за всіх гравців 11-метрові удари. Не можна сподіватися на удачу, особливо у таких важливих матчах. Не розумію, чому команда не тренувала пенальті напередодні гри? Зрозуміло, що це цілком ймовірний варіант після мінімальної виїзної поразки.

Sinedu: Французькі клуби виглядали жахливо на цій стадії. Особливо у серії пенальті. І це при тому, що українці теж погано били 11-метрові удари! Але «Ренн» навіть на тлі такого «Шахтаря» виглядав жахливо. Що це було? У гравців здали нерви? Помилка тренера? Просто невдача? У мене поки що немає логічного пояснення цієї поразки.

Domenech: Навіть не здивувався тому, що ми зрештою програли. Коли я побачив радість Женезіо в той момент, коли Салах забив свій гол, і почув коментарі на телевізорі, які вже почали святкувати перемогу, то зрозумів, що вони забули, що залишалося зіграти ще 12 хвилин. Напевно, це передалося гравцям, які теж зарано повірили у свою перемогу і не змогли потім налаштуватися на серію пенальті.

Mibu: Коли ми програли у першому матчі, то я сказав, що це ганьба. Але що мені сказати тепер? Це найгірша серія пенальті у виконанні «Ренна», з усіх, що я бачив. Я радше здивований, що наші гравці взагалі реалізували хоча б один 11-метровий удар. Таке відчуття, що вони вперше спробували пробити пенальті саме сьогодні. Невже ніхто не готувався до того, що нам доведеться вирішувати долю матчу у серії пенальті?

Quiquidi: Жорстокий сценарій для «Ренна», який може пошкодувати про перший матч, у якому вони не змогли обіграти команду, яка не грала офіційних матчів протягом 3 місяців... Коли здавалося, що перемога така близька, ми забиваємо у свої ворота, а потім програємо у серії пенальті. Я так розчарований, що не можу це описати словами.

Arkoo: Рівень французьких клубів засмучує. З кожним роком ми граємо все гірше та гірше. Замість того, щоб шукати другосортних африканських гравців, ми маємо покращувати та захищати місцевих гравців, наших вихованців академій. Найкращі африканські гравці знаходяться в Англії, а не у Франції. Давайте більше уваги приділяти своєму футболу. Тим більше, що ми все одно виглядаємо сумно у єврокубках. Настав час щось міняти.

Fkeurde: Чесно кажучи, ми можемо сказати, що «Ренн» - це справді команда без будь-якого менталітету… Якщо ви виграєте 2:0 за 2 хвилини до кінця і примудряєтеся забити гол у свої ворота на рівному місці, то про яку перемогу можна мріяти? І подумати тільки, що «Ренн» грав із командою, яка не грала 3 з половиною місяці! Друзі, шкода це говорити, але ви бачите перед собою талановиту команду, яка не вірить у себе і в те, що вона здатна вигравати...

Caramba: У мене немає слів. Давайте, виливайте свою ненависть на бездарність «Ренна» та всіх інших французьких клубів у єврокубках. Але особисто мене найбільше охоплює смуток. Смуток від того, що сподівався і справді вірив у те, що ми вже виграли цей матч, який, як здавалося за дві хвилини до кінця, неможливо вже програти… Це так несправедливо, це так жахливо та бридко… Немає таких слів, щоб описати моє розчарування! Нажаль, кінець сезону буде довгим і сумним для всіх нас.

DJiot: Ганьба. Знову і знову. Коли здається, що тебе вже ніщо не здивує, ти бачиш гол у свої ворота на останній хвилині та неймовірно ганебну серію пенальті. Дякую, «Ренн». Ти справді вмієш дивувати своїх уболівальників. Страшно уявити, що попереду.

NML2000: Краще б «Шахтар» виграв 5:0, ніж ось так ось… Коли тебе немов знищують, принижують та змушують страждати. Це настільки жахливо було пережити, що навіть не хочеться згадувати про це. Ми всі надто рано повірили у перемогу, яка справді була дуже близькою. І ми за це жорстоко поплатилися.

Fab: Банальна історія, але далі проходить слабкіша команда, яка мала дуже вдалий день. «Шахтар» не створив жодного небезпечного моменту за 120 хвилин, але ми вирішили йому допомогти та забили у свої ворота. А те, що відбувалося у серії пенальті – це ганьба. Це настільки нудотне видовище у виконанні обох команд, що навіть не хочеться про це говорити. Українці можуть радіти, але нехай не тішать себе. Це не «Шахтар» вийшов у наступний раунд, це ми допомогли їм потрапити туди.

Sel: «Шахтар» зіграв жахливо, але це було передбачувано. Ми зіграли добре, набагато краще, ніж у першому матчі. І за це спасибі тренерському штабу, зробили висновки з помилок. Але я не можу звинувачувати Женезіо за те, що сталося наприкінці матчу. Ми забили у свої ворота, ми не могли нормально пробити пенальті. У цьому немає вини тренера. «Шахтар» продав душу Дияволу, щоб пройти далі. Інакше я не можу пояснити те, що сталося наприкінці матчу.