Світовий футбол 25 Лютого, 21:45 565
Черговий гол Холанда. «Борнмут» без Забарного розгромно поступається «Манчесетру Сіті» | 19-27
Команда Хосепа Гвардіоли дуже легко розібралась із суперником.

Для Ман Сіті Борнмут не створив практично жодних проблем, окрім одного пропущеного голу.

Рахунок у цій грі на 15-й хвилині відкрив аргентинець Хуан Альверес. Згодом, через 14 хвилин вкотре забив Ерлінг Холанд і практично крапку наприкінці першого тайму поставив Філ Фоден.

Другий тайм вийшов без голів для футболістів Сіті, так як четвертий м'яч було записано, як автогол на Кріса Мефама. Тим не менш, Борнмут таки зібрався силами і зумів відіграти один м'яч.

Додамо, що участі у цій грі не брав українець Ілля Забарний, так як продовжує відновлювати сили після ушкодження.