Світовий футбол 26 Лютого, 10:17 366
Кривцов забив перший гол за «Інтер» в дебютному матчі і став найкращим гравцем зустрічі | 19-27
Команда українця впевнено подолала суперника.

В ніч з 25 на 26 лютого по європейському часу в американській МЛС відбувся перший тур нового сезону розіграшу регулярного чемпіонату. “Інтер” Маямі у цьому раунді протистояв команді “Клуб де фут Монреаль”.

У стартовому складі клубу із Флориди з’явився і український центральний захисник Сергій Кривцов. Вже на 41-й хвилині він записав до свого активу дебютний гол за океаном. Українець завершив комбінацію своєї команди після подачі з кутового.

Це був перший гол у матчі. “Інтер” забив другий на 76-й хвилині і здобув перемогу 2:0. Наразі команда перебуває на одній із лідерських позиції Східної Конференції.

Кривцов провів на полі увесь поєдинок і був визнаний найкращим гравцем матчу. Це була його перша офіційна зустріч з 19 листопада минулого року.

Відзначимо, що українець перейшов з “Шахтаря” до “Інтера” 31 січня на правах вільного агента.