Динамо Київ 26 Лютого, 20:42 6481
«Блискучий Циганков знищив «Атлетик»: іспанська преса продовжує захоплюватися вінгером «Жирони» | 19-27
Віктор Циганков отримав позитивні відгуки про свою гру у складі Жирони проти Атлетіка з Більбао (3:2) від іспанської преси. Нагадаємо, що у цьому матчі Циганков відзначився асистом.

Віктор Циганков відіграв 80 хвилин у виїзному матчі Жирони проти Атлетіка у 23 турі Ла Ліги, після чого був замінений.

Український 25-річний вінгер відзначився результативною передачею на 4-й хвилині зустрічі. Циганков асистував Альошу Гарсії, який відкрив рахунок у цій зустрічі.

Видання Mundodeportivo поставило Циганкову за цю гру три зірки (максимальна оцінка серед усіх учасників поєдинку), зазначивши його асист.

«Циганков віддав гольову передачу на Гарсію. Після цього гола ініціатива перейшла до рук гостей», – пишуть автори статті.

Сайт Sport поставив Циганкову оцінку сім. Яскрава гра вінгера в першому таймі не залишилася поза увагою.

«Зіграв яскраво. Українець не був найстабільнішим гравцем протягом усього матчу, проте його впливу на гру вистачило, щоб допомогти команді відкрити рахунок», – зазначають фахівці.

Ресурс Marca також відзначив внесок Циганкова у перемогу над Атлетиком.

«Усі найталановитіші гравці Жирони були на перших ролях. Циганков, знову блискучий, Рікельме, Борха Гарсія та Альош Гарсія знищили Атлетик», – підсумували журналісти.

Зазначимо, що Циганков провів уже чотири матчі за Жирону, в яких забив один гол і віддав дві результативні передачі.

Сама Жирона після цієї перемоги відірвалася від зони вильоту на вісім пунктів, вийшовши на десяте місце.