«Зінченко не дозволяє війні впливати на себе»: Едегор пояснив деталі капітанства українця в «Арсеналі»

Світовий футбол 26 Лютого, 22:13 286
«Зінченко не дозволяє війні впливати на себе»: Едегор пояснив деталі капітанства українця в «Арсеналі»
Півзахисник Арсеналу Мартін Едегор не був капітаном «канонірів», хоча він був включений до стартового складу на виїзну гру 25-го туру АПЛ із Лестером (2:0). Пов'язку отримав український захисник лондонської команди Олександр Зінченко.

Війна в Україні триває вже понад рік. Російська агресія вже забрала тисячі життів і спричинила неймовірні руйнування. Світ футболу не залишився байдужим до трагедії у рідній країні захисника Арсеналу Олександра Зінченка.

Щоб віддати шану Україні та продемонструвати своєрідний жест солідарності, Олександр Зінченко отримав капітанську пов'язку з рук Мартіна Едегора.

За словами данського хавбека, він звернувся до менеджера Арсеналу Мікеля Артети, щоб запропонувати Зінченку стати капітаном на знак поваги до перших роковин війни в Україні.

«Я розмовляв із деякими людьми в клубі, а потім пішов до Артети та запропонував йому це. Було приємно показати Зінченку підтримку. Минув уже рік, надто довго. Це дуже складна ситуація для нього та дуже емоційна. Це був добрий вчинок, щоб показати нашу підтримку».

Також Едегор додав, що Зінченко на полі робить все, щоб забути про війну, але всі розуміють, наскільки це важко йому та його родині.

«Коли він на полі, він завжди на 100 відсотків зосереджений і завжди поряд. Зінченко не дозволяє війні впливати на себе, але, звісно, йому, його родині та всім, хто поряд, це нелегко. Ми просто хотіли показати йому підтримку», – сказав Едегор Standard Sport.