«Для Малишева – це фініш»: Журналіст розповів, чим зараз живе ексхавбек збірної України

Футбол України 27 Лютого, 00:10 228
«Для Малишева – це фініш»: Журналіст розповів, чим зараз живе ексхавбек збірної України
Відомий журналіст Михайло Співаковський розповів про те, що йому на цей момент відомо про майбутнє ексфутболіста «Шахтаря» та «Зорі» Максима Малишева.

Михайло Співаковський розповів, що 30-річний Максим Малишев отримав тренерський диплом, а з ігровою кар'єрою він попрощався.

«З нової інформації я можу вам лише розповісти, що Малишев отримав тренерський диплом категорії В. Це може означати, що він хоче розпочати тренерську кар'єру. Щодо кар'єри гравця, то це фініш», – заявив Співаковський у підксті в телеграмі ТаТоТаке.

Нагадаємо, що Малишев є вихованцем Шахтаря, проте зарекомендував себе у Зорі, у складі якої грав на правах оренди з 2013 по 2015 рік. Стабільним гравцем «гірників» опорний хавбек став уже якраз із 2015 року.

Усього за донецький клуб Малишев провів 77 матчів, у яких забив сім голів та віддав одну гольову передачу.

Зазначимо, що з сезону 2018/2019 Малишев переніс три операції на коліні, через які і був змушений залишити Шахтар після закінчення минулого сезону. Останній свій матч за «Шахтар» він провів 3 квітня 2019 року з Олександрією (1:0). Тоді він вийшов на заміну на 86 хвилині.