УПЛ повертається! Стартові склади на матч «Олександрія» – «Металіст 1925»

Футбол України 27 Лютого, 12:21 173
УПЛ повертається! Стартові склади на матч «Олександрія» – «Металіст 1925»
У понеділок, 27 лютого, відбудеться поєдинок 6-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому змагатимуться «Олександрія» та харківський «Металіст 1925».

Матч пройде в Олександрії, на полі стадіону КСК «Ніка», початок о 13:00.

Стартові склади:

«Олександрія»: Горох - Бабогло, Третьяков, Мірошниченко, Логінов, Михайленко, В.Волошин, Шулянський, Цуріков, Рибалка, Мустафаєв

«Металіст 1925»: Мозиль - Жичиков, Безуглий, Ткачук, Шершень, Мартинюк, Р.Русін, Вачіберадзе, Бичек, Ременюк, Чирук

Чекали на цього українські любителі футболу чи ні, але УПЛ відновлює свій розіграш уже першого дня нового тижня. Ненадовго доведеться перенестись у реалії початку сезону, коли свій матч не вдалося зіграти у заплановані терміни «Олександрії» та «Металісту 1925». Тоді, 10 жовтня 2022 року, рішенням Київської ОДА гру довелося відкласти невизначену дату через ситуацію з черговим обстрілом. І на той час «поліграфи» ще під керівництвом Юрія Гури були на ходу, а «жовто-сині» на чолі з Валерієм Кривенцовим – ні. Наразі ж «Олександрію» очолює Руслан Ротань, а на чолі «1925» стоїть пара Гуцуляк – Едмар, яка вже давала результати після свого призначення перед чемпіонатом світу-2022 у Катарі. Матч п'ятої та сьомої команд чемпіонату.