«Дух переможця в нас закладають з дитинства», - Ігор Горбач розповів про підготовку до продовження чемпіонату, зимові збори та свої цілі

Динамо Київ 27 Лютого, 13:34 286
«Дух переможця в нас закладають з дитинства», - Ігор Горбач розповів про підготовку до продовження чемпіонату, зимові збори та свої цілі
Перспективний нападник молодіжної команди «Динамо» дав нашій редакції невелике інтерв’ю, в якому поділився думками про зимові збори, матчі з основною командою та навантаження перед другою частиною сезону 2022/23.

На зимових зборах ви зіграли декілька матчів за основну команду. Чи важко було адаптуватись?

‒ Особисто мені - ні, хлопці підтримували, тому великих складнощів із адаптацією не було.

Більш досвідчені гравці допомагали вам підказками у матчах?

Звісно, так. Коли щось не вдавалося, то підбадьорювали, що дуже допомагало. Проте могли у деяких випадках й «напихати» по ділу, якщо це було потрібно.

Чи здивували чимось ваші суперники на зборах?

Та особливо нічим не дивували. На зборах ми слідкуємо винятково за нашими взаємодіями у команді, щоб в офіційних матчах грати вже цілісно й завжди тримати ритм у грі.

Як відрізняються вимоги до гравців під час матчів у Мірчі Луческу та Ігоря Костюка?

‒ У принципі вимоги до гравців більш-менш однакові. Але, звісно ж, є й свої особливості та індивідуальні прохання у кожного з тренерів. Найбільше відчувається перепад швидкостей, тому що в першій команді грають вже більш досвідчені футболісти.


Допомогло вам якось те, що за основу разом з вами грало чимало ваших партнерів з команди Ю-19?

‒ Однозначно так! Я відчував себе більш комфортно, як кажуть – «у своїй тарілці».

Вже днями розпочинається друга частина Чемпіонату України серед молоді. Які очікування та настрій на турнір?

‒ Ну все як завжди, у «Динамо» є лише одна ціль – перемога. А особисто я хочу покращити свою результативність, тому що не повністю задоволений показниками за перше півріччя.

Як інтенсивно вас готує Ігор Костюк до продовження чемпіонату Ю-19?

‒ У нас щодня два тренування, а також ми зіграли вже багато контрольних матчів. Я вважаю, що інтенсивність підготовки на дуже хорошому рівні.


Чи пов'язані результати команди Ю-19 у контрольних матчах із отриманими на тренуваннях навантаженнями?

‒ Гадаю, що так. Під високими навантаженнями зростає кількість помилок у грі, тому в якійсь мірі це впливало на результати матчів.

Що для тренера важливіше у контрольних матчах: результат чи награвання ігрових зв'язків?

‒ На мою думку, ігрові зв’язки важливіші, але дух переможця в нас закладають з дитинства, тому, звичайно, що програвати не хоче ніхто.

У першій частині чемпіонату серед молодіжних команд ви 5 разів відзначились голом, на зборах ще двічі. Яку ціль по забитим м'ячам ставите собі на другу половину сезону?

‒ Моя ціль на чемпіонат – забити як мінімум 10 голів, бо 5 – це замало для мене!

Інтерв’ю взяла Анастасія Вирва