«У «Динамо» може бути один топовий трансфер - повернення Шапаренка після травми», - журналіст озвучив очікування від боротьби за чемпіонство в УПЛ

Динамо Київ 27 Лютого, 16:54 6469
«У «Динамо» може бути один топовий трансфер - повернення Шапаренка після травми», - журналіст озвучив очікування від боротьби за чемпіонство в УПЛ
Відомий журналіст Віктор Вацко в ефірі «Вайко live» поділився очікуваннями від боротьби за чемпіонство в УПЛ.
— УПЛ повертається. Де продавці футбольних прав за 150 мільйонів? Скільки разів ви проговорювали ваші майбутні дії до відновлення УПЛ? Де ви всі?

Якщо говорити про зимове трансферне вікно, то воно минуло досить спокійно. Не можна сказати, що хтось кардинально покращив свій склад. У «Львова» - нова команда. Прийшли Рибка, Дитятьєв, Есеола. В «Дніпра-1» немає альтернативи Довбику. «Шахтар» не має альтернативи Мудрику, але склад у них добротний. У «Динамо» може бути один топовий трансфер - повернення Шапаренка після травми. В «Олександрії» новий тренер, нові вимоги і розконцентрація на національну і молодіжні збірні. «Ворскла» була помітною на трансферному ринку, але продала Різника, пішов основний захисник.

Перед стартом чемпіонату я робив ставку на «Динамо», але в киян не складається. Не хочу говорити, що нереально, бо це футбол і ми його любимо за несподіванки. Думаю, що «Дніпро-1» та «Шахтар» будуть головними претендентами на чемпіонство. «Воркла» має шанси підключитися. Якщо дивитися на контрольні матчі «Динамо», то кияни виглядають непереконливо, але скільки разів вони зіграли оптимальною одинадцяткою? Тому, пропоную подивитися стартові матчі і вже в кінці березня розписати шанси команд.