«Вболівальники-українці пишуть тобі – закінчуй з футболом…»: Сікан зізнався, кому радив «закрити рота» після гола «Минаю»

Футбол України 1 Березня, 12:04 163
«Вболівальники-українці пишуть тобі – закінчуй з футболом…»: Сікан зізнався, кому радив «закрити рота» після гола «Минаю»
Нападник «Шахтаря» Данило Сікан прокоментував свій дубль у ворота «Миная» (4:1) і специфічне святкування.
«Звісно, всі скучили за нашим чемпіонатом. Ви бачите це за результатом на табло. Оцінка за 10-бальною шкалою? Думаю, для першого матчу балів 8-9 спокійно заслужили.

Після Ренна мій дубль був дуже важливим, тому що психологічний стан – це такий важливий аспект у футболі. Звичайно, будь-який гол додає футболісту крила за спиною. Жест після першого гола? Це більше хейтерам. Бо коли ти не забиваєш пенальті, і після гри вболівальники-українці пишуть тобі – закінчуй з футболом… Це більше для них було.

Як ви бачите, на мене це не дуже впливає. Сьогодні я зробив результат за допомогою команди і за допомогою тренерського штабу, який надав мені можливість зіграти сьогодні з першої хвилин. Я їм дуже вдячний за це. Ми це зробили завдяки команді, завдяки всім.

Грати за порожніх трибун не дуже складно. Було б складніше, якби ми раніше грали за порожніх, а тут раптом за повних. Ми довго граємо не вдома, і всі фанати вболівали б проти нас», – сказав Сікан у коментарі YouTube-каналу Шахтаря.