Світовий футбол 1 Березня, 20:24 926
«Омонія» з Бєсєдіним вийшла в півфінал Кубка Кіпру – Безус забив вирішальний гол на 90+8 | 19-27
«Омонія» перемогла АПОЕЛ, забивши другий гол в компенсований час, та здобула путівку до півфіналу Кубка Кіпру

Кубок Кіпру 2022/23, 2-й матч

АПОЕЛ – Омонія – 0:2

• Голи: Ансаріфард, 12, Безус, 90+8, (пен.)

В першому поєдинку АПОЕЛ здобув перемогу з рахунком 2:1, але Омонія її нивелювала в стартові 12 хвилин завдяки голу Ансаріфарда. До слова, Бєсєдін вийшов зі старту, тоді як Роман Безус залишився на заміні. До перерви команди не забивали, а Артем, окрім втраченого моменту, отримав жовту картку.

У другому таймі команди грали досить рівно. На 79 хвилині Бєсєдін поступився місцем на полі Безусу, і саме ця заміна стала ключовою. В компенсований час Омонія заробила пенальті, а Роман реалізував його, вирішивши долю путівки в 1/2 фіналу без екстратаймів.