«Давай сюди в Україну, Дзюбадроч»: колишній гравець збірної України наїхав на любителя Путіна

Війна 3 Березня, 15:18 196
«Давай сюди в Україну, Дзюбадроч»: колишній гравець збірної України наїхав на любителя Путіна
Колишній гравець збірної України, який свого часу пограв і на теренах Росії, висловився про нещодавній спіч Артема Дзюби. Українець слів не підбирав.

Нещодавно Артем Дзюба зізнався у своїй любові до президента Росії Володимира Путіна та у тому, що повістю підтримує владу РФ. Український футболіст Олександр Алієв вирішив емоційно відреагувати на слова росіянина.

Олександр Алієв взагалі не фільтрував свої слова на адресу Артема Дзюби. Український футболіст дав конкретне визначення любителю Путіна. Також колишній гравець «синьо-жовтих» висунув росіянину цікаву пропозицію, від якої той, скоріше за все, відмовиться.

Зараз прочитав статтю про Дзюбадроча, який дрочить на свого «путлера». Він так і сказав. Знаєш, Дзюбадроч, я тобі хочу побажати одного: «Щоб від усіх тих ракет, які летітимуть на Москву, ти зі своїм путлером навіть не встиг сховатися. Щоб ви відчули, що таке війна». А якщо ти кажеш «убийте мене», то давай сюди в Україну. Скажи: «Хочу воювати в піда***стичній армії Росії». І приїжджай сюди, тут недовго ти затримаєшся. І вб‘ють тебе. Ще хочу передати вболівальникам Локомотива, які підписані на мене та дивляться. Щоб ви знали, який пі***ас грає у вашому клубі. Він на це не заслуговує. Успіху, Дзюбадроч,
– висловився Алієв у себе в інстаграм.