Жіноча команда «Динамо» розгромила «Маріуполь»

Динамо Київ 3 Березня, 19:58 680
Жіноча команда «Динамо» розгромила «Маріуполь» | 19-27
У п’ятницю, 3 березня, жіноча команда «Динамо» у манежі бази «біло-синіх» у Віті-Литовській провела поєдинок у рамках міні-турніру «Кубок ФК «Динамо» на підтримку ЗСУ». Суперником підопічних Володимира Пятенка став «Маріуполь».

Гра видалася насиченою на моменти. Однак, відкрити рахунок у поєдинку вдалося лише на 54-й хвилині – після подачі з кутового Лілія Головко зіграла на випередження та замкнула передачу. Другий гол не змусив довго чекати на себе - Вікторія Мироненко на 61-й хвилині подвоїла перевагу киянок. Атака розпочалася з половини поля «Динамо», Анна Прокопенко віддала розрізну передачу між двох захисниць «Маріуполя», першою на м'ячі опинилася Вікторія Мироненко, яка, скориставшись моментом, переправила м'яч у сітку воріт.

Через декілька хвилин Вікторія оформила дубль - динамівки розігнали атаку правим флангом, перевели м'яч у центр на Стрільцову, яка асистувала Мироненко. Ще один дубль могли спостерігати уболівальники у поєдинку – на 79-й хвилині Лілія Головко, як і в епізоді першого гола, замкнула передачу з кутового. На табло – 4:0 – динамівки впевнено перемагають «Маріуполь».

Більш детально про гру розповіла захисниця «Динамо» Тетяна Бондаренко:

- Рахунок позитивний для нас і це головне. Матч був складний, є над чим працювати, але у 2-му таймі нам вдалось переламати хід гри, використати свої шанси. Суперник у нас був не простий, «Маріуполь» - хороша і збалансована команда. Тому, нам прийшлось докладати максимум зусиль, щоб вскрити захист та знайти вільні зони, через які б ми могли реалізувати свої моменти.

У грі були стандартні положення та хороші атаки, але нам не вистачало реалізації в завершальній фазі. За рахунок командної гри та вказівок тренера нам вдалося переграти «Маріуполь».

Ми пройшли складні тренувально-навчальні збори, на яких тренерських штаб нам дав все, щоб ми підійшли в оптимальних кондиціях до чемпіонату. Також ми провели контрольні матчі, в яких здобули певний досвід. Думаю, що зараз команда знаходиться в хороших кондиціях.

Зазначимо, що після гри з «Маріуполем» у суботу на динамівок чекає відновлювальні процедури та тренування, а у неділю – вихідний. Далі за планом роботи динамівки розпочнуть розпочнуть цілеспрямовану підготовку до матчу 12 туру з «Колосом», який відбудеться 12 березня.

«Кубок ФК «Динамо» Київ на підтримку ЗСУ»

«Динамо» (Київ) - «Маріуполь» (Маріуполь) – 4:0

«Динамо» (стартовий склад): Славич, Бондаренко, Головко Сікорська, Горулько, Прокопенко, Стрельцова, Словак, Мироненко, Кукса, Дружченко

«Маріуполь» (стартовий склад): Анпілогова, Квач, Клімчук, Підгісна, Лебедева, Ткаченко, Голованчук, Бенедік, Василюк, Твердовська, Полухіна

Голи: Головко (54, 79), Мироненко (61, 70)

Попередження: Клімчук (65)