Яремчук провів проти «Остенде» 34 хвилини, «Брюгге» програв 0:3

Світовий футбол 4 Березня, 10:32 299
Яремчук провів проти «Остенде» 34 хвилини, «Брюгге» програв 0:3 | 19-27
Далі буде вирішальний поєдинок ЛЧ проти “Бенфіки”.

Український нападник “Брюгге” Роман Яремчук вийшов у другому таймі виїзного матчу 28-го туру Ліги Жюпіле проти “Остенде”. Він з’явився на полі на 63-й хвилині, замінивши Нільсена.

За наданий йому час нападник встиг лише віддати п’ять передач. Яремчук став єдиним гравцем у матчі зі 100% показником точності пасів. WhoScored поставив Роману оцінку 5,9.

Українець увійшов у гру вже при рахунку 2:0 на користь “Остенде”. До кінця матчу суперник “Брюгге” забив ще один гол і довів поєдинок до розгрому.

Цей матч став для Яремчука 19-м у поточному чемпіонаті. Востаннє він забивав ще 19 жовтня.

“Брюгге” наразі перебуває на четвертому місці у чемпіонаті Бельгії. Відрив команди від першого “Генка” складає 20 очок, а від третього “Антверпена” – вісім залікових балів. Це зважаючи на той факт, що у команди Яремчука на один зіграний матч більше, ніж у суперників.

Наступний поєдинок “синьо-чорні” проведуть проти “Бенфіки” у рамках матчу-відповіді плей-оф Ліги чемпіонів. Перед зустріччю у Лісабоні португальці мають перевагу у два м’ячі.