Провальний старт. «Динамо» програє «Інгульцю» в першому весняному матчі УПЛ

Динамо Київ 4 Березня, 15:59 2694
Провальний старт. «Динамо» програє «Інгульцю» в першому весняному матчі УПЛ | 19-27
Київське «Динамо» пропустило двічі у першому таймі і не змогло відігратися - 0:2.

«Біло-син», традиційно, позпочали матч із позиційної атаки, але «Інгулець» вдало оборонявся, не давши киянам сторити небепечний момент. Кучеренко збив Кабаєва поблизу карного майданчика, але штрафний удар теж не приніс особливої небезпеки воротам петровців. Після ударів Дячука і Ваната «Інгулець» відкрив рахунок у матчі. В Дячука виграв оборону Сітало, віддав на Козака і той без проблем пробив Нещерета. 0:1

«Інгулець» після забитого гола створили ще два моменти - кияни ж мали лише удари Кабаєва та Ваната, після якого м'яч пішов на кутовий, але арбітри «проспали» цей момент. Можна ще згадати удари повз ворота та вище воріт Сидорчука та Буяльського, чотири офсайди киян і чимало неточних передач.

Скориставшись другою обрізкою півзахисників «Динамо» суперник подвоїв рахунок після контратаки, яка закінчилася ударом коліном Одарюка після пасу Кухарука. 0:2

При чому, є питання, чи не було гри рукою в центрі поля під час цієї результативної контратаки, але Катерина Монзуль не зважала на апеляції гравців «Динамо» і епізод переглядати не стала.

Словом, перший тайм «Динамо» повністю провалило.

В перерві Луческу провів три заміни: замість Волошина, Дубінчака, Кабаєва вийшли Царенко, Вівчаренко і Гармаш.

З виходом Гармаша киян гра стала гострішою. Денис обігрувався із Буяльським, приривався у карний майданчик і на 60-ій хвилині влучив у стійку, пробиваючи з-під захисника.

На 62-ій хвилині Сітало ледь не скористався помилкою Нещерета, але сам пробив дуже не вдало - прямо за лицеву лінію. Згодом Руслан потягнув удар у дальній кут від Смолякова.

На 70-ій хвилині Лонвейк замінив Ваната, а на 86-ій Беніто вийшов замість Шепелєва. Заміни дещо вирівняли гру, але кияни виглядали невиразно - гра «не клеїлась». «Інгулець» діяв більш злагоджено та організовано, за рахунок чого і переміг. 0:2

Кияни ж провалили стартовий матч проти «Інгульця». Сподіваємось, що в наступному турі ми побимо інший футбол у викоанні «біло-синіх» і така гра буде лише одиничним випадком.

«Динамо» - «Інгулець»: 0:2

• Голи: Козак - 12, Осипенко - 44.

Попередження: Лонвейк - 90+2 — Смоляков - 72.