Світовий футбол 4 Березня, 20:09 378
«Челсі» без Мудрика перервав чорну смугу в АПЛ, «Тоттенхем» несподівано програв «Вулверхемптону» | 19-27
У рамках 26-го туру АПЛ Челсі приймав Лідс, а Вулверхемптон зустрічався з Тоттенхемом.

АПЛ. Тур 26

Челсі – Лідс – 1:0

Гол: Фофана, 53

Вулверхемптон – Тоттенхем – 1:0

Гол: Траоре, 82

У попередньому турі Челсі поступився Тоттенхему (0:2), лондонці не вигравали у чемпіонаті вже у 5 матчах поспіль. Лідс з аналогічним рахунком програв Фулхему. Михайло Мудрик не потрапив у стартовий склад на поєдинок між командами.

У першому таймі Хаверц завершив індивідуальний прохід ударом по воротах, але голкіпер ефектним сейвом зіпсував плани суперника. Хороший момент був і у Фелікса – мʼяч влучив у стійку. Лідс намагався знайти свій шанс під час контратак, проте не зумів пробити оборону «синіх».

По перерві Фофана після подачі кутового вразив головою ворота та вивів підопічних Поттера вперед. За кілька миттєвостей Маккенні змусив господарів нервуватися різким пострілом з близької відстані, але забракло влучності. Матч завершився перемогою Челсі з рахунком 1:0.

Мудрик на полі так і не зʼявився. Зазначимо, що «сині» посідають 10 місце в турнірній таблиці з 34 очками. Натомість Лідс опустився у зону вильоту (18 позиція) з 22 балами.

У паралельному матчі туру Тоттенхем у першому таймі домінував над Вулверхемптоном. Гості мали кілька чудових нагод розмочити рахунок, але підвела реалізація. Зокрема Сон Хин Мін увірвався до штрафного та вистрілив – мʼяч полетів значно вище. Натомість підопічні Лопетегі не змогли завдати жодного удару в площину воріт.

По перерві Тоттенхем міг пропустити після гармати Невеша з-за меж штрафного та удару Куньї. Обидва не зуміли влучити у ціль. На це Кейн відповів своїм пострілом, але також повз. Нарешті на 83-й хвилині Траоре на добиванні вивів Вулверхемптон вперед. Більше команди не забивали.

Отже, гості посідають 4 місце в АПЛ (45 очок), а у Вулверхемптона – 13 сходинка та 27 балів.