Світовий футбол 4 Березня, 21:38 2347
«Циганков у наступному сезоні – у «Ман Сіті?»: уболівальники «Жирони» у захваті від гри українця з «Хетафе» | 19-27
Віктор Циганков отримав багато позитивних відгуків від фанатів Жирони за свою гру проти Хетафе (2:3) у виїзному поєдинку 24 туру чемпіонату Іспанії.

Віктор Циганков відіграв усі 90 хвилин у матчі Жирони з Хетафе. За рахунку 3:0 на користь господарів поля українець зміг відзначитись асистом на Валентина Кастельяноса. На 54-й хвилині зустрічі 25-річний вінгер знайшов пасом партнера у штрафному майданчику і той вразив ціль.

Уболівальники Жирони у твіттері, незважаючи на підсумкову поразку своєї команди, залишили багато позитивних відгуків про гру Циганкова.

Chels: «Тим часом Циганков продовжує відзначитись у матчах»;

Reco: «Дует Циганков-Катсельянос сьогодні був дуже добрим. Їм потрібна сильніша команда»;

Borja: Циганков – дуже корисний гравець».

Зазначимо, що міркування щодо потенційного переходу Циганкова до Манчестер Сіті не є порожніми. Жирона входить з англійським грандом в одну групу City Football Group. Таким чином, за рахунок гарної гри українцю може відкритися прямий шлях до Ман Сіті.

Цей матч став п'ятим для українця у складі Жирони. На його рахунку вже один гол та три результативні передачі. Команда Циганкова після 24 зіграних матчів посідає одинадцяте місце у Ла Лізі.