«Ліверпуль» принизив МЮ – дублі новачків і рекордсмена Салаха | 19-27
У 26-му турі англійської Прем'єр-ліги «Ліверпуль» зіграв проти «Манчестер Юнайтед».

«Ліверпуль» – «Манчестер Юнайтед» 7:0

• Голи: Гакпо 43, Нуньєс 47, Гакпо 50, Салах 66, Нуньєс 75, Салах 83, Фірміно 88

«Ліверпуль»: Аліссон – Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Робертсон – Елліотт (Джонс 86), Фабіньо (Мілнер 79), Хендерсон (Байчетич 79) – Салах, Гакпо (Фірміно 79), Нуньєс (Жота 79)

«Манчестер Юнайтед»: Де Хеа – Шоу, Мартінес (Маласія 77), Варан, Далот – Фред (Мактоміні 58), Каземіро (Забітцер 77) – Фернандеш, Вегорст (Гарначо 58), Антоні – Рашфорд (Еланга 85)

Команди мали зовсім не ті позиції, які їм пророкували перед стартом сезону. МЮ хоча б формально претендує на чемпіонство, а Ліверпуль щойно виліз зі середини таблиці і пчав наближатися до зони ЛЧ. У першому колі на Олд Траффорд перемогли «дияволи» (2:1), що тоді здавалося неабиякою сенсацією. До звітного поєдинку суперники підійшли з однаковими безпрограшними серіями в чемпіонаті – 3 перемоги та нічия.

Ліверпуль активніше розпочав поєдинок, але перший гострий момент створив Юнайтед – Антоні перевірив земляка Аліссона фірмовим крученим ударом. Підопічні Клоппа відповіли кількома хаотичними набігами, які завершувалися неточними пострілами.

Манчестер Юнайтед мав два супермоменти в середині тайму. Бруно залишився сам на дальній стійці, але замкнув подачу Далота повз ворота. Через 2 хвилини Рашфорд поспішив бити в дотик і з вбивчої позиції покотив в руки Аліссону. Каземіро забив, проте арбітри справедливо зафіксували офсайд.

МЮ потужно провів другу половину тайму, але сам пропустив з першого удару в площину. Ліверпуль розірвав правий фланг суперника, Фред невчасно послизнувся, а Варан не зміг нічого вдіяти з Гакпо – 1:0.

Другий тайм став ще більшим шоком для гостей. За 5 хвилин Дарвін і той-таки Гакпо довели рахунок до розгромного. Фактично Манчестер знищили за 8 хвилин ігрового часу. Щедро политий газон знову зіграв на користь Ліверпуля, коли Лісандро не втримався перед Салахом. Постраждати від нього міг і Аліссон, який ледь не подарував м'яч Бруну (згадався гол Реала в ЛЧ після помилки кіпера).

Тен Хаг негайно відреагував 2 замінами, але підопічні були в стані глибокого нокауту. На 66-й хвилині Салах продовжив побиття. М'яч після кількох рикошетів відлетів прямо до Фараона, який вліпив під поперечку – 4:0. Саме з таким рахунком завершився матч на Енфілді у минулому сезоні.

Ліверпуль не думав зупинятися, а оборона МЮ геть розвалилася. Дарвін Нуньєс також оформив дубль, замкнувши подачу Хендерсона. Досягнення двох партнерів повторив і Салах, який довів справу до зовсім ганебних 6:0. Мохамед обійшов Роббі Фаулера і став найкращим бомбардиром Ліверпуля в рамках АПЛ (129 м'ячів). Забити встиг і «джокер» Фірміно. Муки Манчестер Юнайтед зупинилися на рахунку 7:0.

Ліверпуль скоротив відставання до зони ЛЧ до 3 пунктів і ще має матч в запасі. Юнайтед доволі впевнено залишається третім, але з такою грою годій навіть мріяти про чемпіонство.