Мбаппе купив суперкар за півмільйона євро, але йому не дозволено водити його

Світовий футбол 5 Березня, 20:59 245
Мбаппе купив суперкар за півмільйона євро, але йому не дозволено водити його
Кіліан Мбаппе хоче виділятися не лише на полі, а й на вулицях Парижа.

Зірка ПСЖ та збірної Франції нещодавно купив новий Ferrari, ціна якого вражає. Тим не менш, він не зможе керувати ним одразу. Все тому, що в нього ще немає прав водія.

За даними журналу GQ, новим автомобілем, придбаним Кіліаном Мбаппе, є Ferrari 488 Pista з 720-сильним двигуном V8, ціна якого перевищує 500 000 євро (2,35 млн. злотих).

Ця розкішна машина – автомобіль 2018 року, здатний розігнатися до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди. Проте Мбаппе має невелику проблему.

Перешкода в тому, що Кіліан Мбаппе поки не має водійських прав, тому йому доведеться дочекатися своєї першої поїздки новою машиною. Зірка збірної Франції зізнався в інтерв'ю GQ, що це був один з мінусів такого раннього досягнення успіху і входження до великого світу спорту і медіа.

«Мені не вистачало простих речей, базових для молоді, таких як наявність прав водія. Я думаю, що вони є у всіх. Для багатьох це було обов'язком, а для мене – ні», - каже француз.

Однак відсутність у Мбаппе прав водія не заважає йому володіти цілою колекцією розкішних автомобілів. За даними сайту 21motoring.com, у колекції футболіста також є Mercedes V-Class. Також футболіста часто бачать із автомобілями марки Volkswagen, яка є спонсором французької федерації футболу та постачає свої моделі гравцям цієї збірної.