Можливо, час продати яхту за 50 млн євро? Дружина Ярославського клянчить гроші у підписників на допомогу другові з ЗСУ

Війна 6 Березня, 10:42 466
Можливо, час продати яхту за 50 млн євро? Дружина Ярославського клянчить гроші у підписників на допомогу другові з ЗСУ
Дружина власника Металіста Олександра Ярославського Марина Свєнтицька просить друзів скинутися на дрон для свого однокласника, який служить у ЗСУ.

Журналіст Костянтин Андріюк звернув увагу на один із постів Марини Свентицької в інстаграмі. Він виділяється на тлі розкішних відпочинку в різних куточках планети. У ньому дружина Ярославського просить своїх підписників скинутися на дрон для шкільного друга, який зараз перебуває у ЗСУ.


«До мене звернувся по допомогу шкільний друг. Він служить у Харківському батальйоні та захищає Батьківщину! Пацанам потрібен дрон Magic 3 Fly More Combo. Потрібно зібрати суму 130 тисяч гривень», – написала Свєнтицька в інстаграмі.


Костянтин Андріюк дивується, що мільйонер має такі погані справи, що він не може виділити три тисячі доларів дружині для покупки дрона.

«Зовсім справи у Владиленовича схоже погані, коли дружина між Мальдівами та Італією шукає $3 000. А була справа, що рік тому її чоловік обіцяв продати свою яхту Kaiser за 50 млн і витратити гроші на відновлення Харкова», – написав Андріюк у своєму телеграмі. канал.

Нагадаємо, Ярославський ще на початку війни обіцяв продати свою дорогу яхту та віддати гроші від її продажу на відновлення Харкова, але цієї обіцянки він так і не дотримався.

Перед початком війни кортеж президента Металіста збив насмерть людину в Харківській області, а наступного дня Ярославський терміново залишив межі України і так не з'являвся в рідній країні.