Петраков викликав у збірну Вірменії чотирьох гравців з чемпіонату Росії

Світовий футбол 7 Березня, 15:41 280
Петраков викликав у збірну Вірменії чотирьох гравців з чемпіонату Росії
Вони вірмени, але мають російське походження

Головний тренер збірної Вірменії Олександр Петраков запросив 15 футболістів, які виступають за кордоном, для підготовки до матчу відбірного раунду чемпіонату Європи 2024 з Туреччиною.

Варто зазначити, що у списку є 4 гравці, які грають у Росії. Вони є вірменами, але мають російське походження. Це Наїр Тікнізян («Локомотив», Москва), Георгій Арутюнян («Краснодар-2»), Едуард Сперцян («Краснодар») та Хорен Байрамян («Ростов»). Перші два виступали за молодіжні збірні Росії, але тепер вирішили грати за вірменів. Останній дебютував за команду Вірменії восени 2020 року.

Також до списку легіонерів з усього світу потрапили: Вараздат Ароян (кіпрський «Анортосіс Фамагуста»), Камо Ованнісян (казахська «Астана»), Андре Чалішер (шведська «Броммапойкарна»), Хорі Арарат (колумбійський «Індепендьєнте»), Едгар Бабаян (данський «Вайле»), Тігран Барсегян (словацький «Слован») Лукас Селараян (американський «Коламбус Крю»), Жирайр Шагоян (болгарський «ЦСКА»), Ваан Бічахчян (польська «Погонь»), Саргіс Адамян (німецький «Кельн»), Норберто Бріаско Балекян (аргентинський «Бока Хуніорс»).

Нагадаємо, матч Вірменія – Туреччина пройде 25 березня о 19:00.