​Данченко, який пережив інфаркт, повернувся до України: подальша кар'єра гравця «Зорі» поки що під питанням

Футбол України 9 Березня, 16:56 146
​Данченко, який пережив інфаркт, повернувся до України: подальша кар'єра гравця «Зорі» поки що під питанням
Захисник Зорі, який виступає за луганський клуб на правах оренди з АЕКу, повернувся до України, де чекає на рішення медиків про терміни відновлення своєї футбольної кар'єри.

13 лютого Данченко пережив клінічну смерть під час тренування команди Патріка Ван Леувена. Летального результату вдалося уникнути завдяки австрійським медикам, які опинилися поряд та стабілізували гравця за допомогою дефібрилятора. За попередньою інформацією він мав інфаркт.

Футбольний журналіст Михайло Співаковський заявляє, що Данченко поки що далекий від повернення до тренувального процесу.

«Лікарі поки що не допускають Данченка до інтенсивних тренувань і, тим більше, до занять у загальній групі. Для визначення точного діагнозу можливо, і швидше за все, необхідно провести обстеження, після чого можна буде робити прогнози про повноцінне повернення Олега у футбол», – написав Співаковський у телеграм-каналі «ТаТоТаке».

28-річний Данченко провів у поточному сезоні за Зорю 17 матчів у всіх турнірах і відзначився однією результативною передачею.

Контракт Олега з грецьким АЕКом діє до червня 2024 року. Орендну угоду з луганчанами розраховано до кінця цього сезону.