Мессі їде до Саудівської Аравії

Світовий футбол 9 Березня, 20:38 218
Мессі їде до Саудівської Аравії
Чутки про те, що Ліонель Мессі може грати в лізі Саудівської Аравії, знову з’явилися після того, як міністр туризму країни Ахмед Аль-Хатіб оголосив про майбутній візит чемпіона світу.

Аргентинець прибуде на відпочинок до Саудівської Аравії наприкінці місяця, і це буде його третій візит до країни за останній рік.

Мессі був призначений послом туризму Саудівської Аравії в травні минулого року, тоді він відвідав Джидду. У січні володар «Золотого м’яча» повернувся, аби взяти участь у товариському матчі між його клубом «Парі Сен-Жермен» і зірковим складом чемпіонату Саудівської Аравії, зокрема португальцем Кріштіану Роналду, який грає за місцевий клуб «Аль-Наср».

Команди «Аль-Хіляль» і «Аль-Іттіхад» реально зацікавлені в залученні Ліонеля Мессі і можуть легко запропонувати йому угоду масштабу угоди Роналду — контракт на більш ніж 200 млн євро на термін 2,5 роки. Контракт Мессі з «Парі Сен-Жермен» закінчується в червні, і «Аль-Хіляль» уже надіслав колишньому гравцеві «Барселони» пропозицію, стверджує місцева преса.