Світовий футбол 9 Березня, 21:42 510
Результативний матч у Португалії. «Арсенал» із Зінченком зіграв внічию проти «Спортінга» | 19-27
Лондонський Арсенал зіграв внічию у виїзному матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти лісабонського Спортінга.

Спортінг - Арсенал (2:2)

• Голи: Інаціо 34', Пауліньо 55' - Саліба 22', Моріта 62'.

Рахунок у матчі відкрили «каноніри». Після подачі з кутового відзначився центральний захисник Арсеналу Саліба.

Спортінг досить швидко відігрався і забив дуже схожий гол. Також подачу з кутового замкнув головою Інаціо. На початку другого тайму господарі поля вийшли вперед завдяки голу Пауліньо.

І знову ж таки, відразу через кілька хвилин Арсенал відігрався. Гол у свої ворота забив Моріта.

Олександр Зінченко провів на полі 63 хвилин. Його замінив Томіясу. Особливо нічим не відзначився окрім удару зі штрафного ще у першому таймі. Спочатку постріл українця заблокувала стінка із гравців Спортінга, а вже на добиванні Олександр пробив у площину воріт.

Поєдинок вийшов досить інтенсивним та багатим на гольові моменти тож результативна нічия вийшла доволі справедливою та по грі.