Журналiст: «Заявка України на ЧС-2030 - друге ім’я Павелка»

Збірна України 10 Березня, 18:24 368
Журналiст: «Заявка України на ЧС-2030 - друге ім’я Павелка»
Ведучий ТаТоТаке прокоментував інформацю The Athletic стосовно того, що Марокко може замінити Україну у спільній заявці з Іспанією та Португалією на проведення ЧС-2030.
«Усі розуміють, що причин для заміни України на Марокко – дві:

При цьому перша причина – грає нам на руку. Україна є символом захисту демократичних цінностей світу. І проведення на її території такого турніру – мінімальна, але заслужена нагорода за життя тисяч невинних людей та захисників країни.

Друга причина реальніша. Але тут є півтони. Вороги Павелко стверджують, що в УЄФА та ФІФА просто не хочуть зв'язуватися із зашкварними керівниками УАФ. У Будинку футболу це бачать інакше, мовляв, інстанції Інфантіно та Чеферіна готові викреслити Україну, бо держава тут чинить постійний тиск на суто футбольну структуру. Наприклад, через санкції Печерського суду 5 квітня Павелко та Запісоцький майже напевно не зможуть презентувати українську сторону у спільній заявці на Конгресі УЄФА.

Абсолютно двозначно у цій ситуації виглядає Офіс Президента. З одного боку, сама заявка подавалася за його активної участі. З іншого - там достатньо функціонерів, які мріють скинути Володаря Будинку футболу. Погано те, що ці дві позиції не поєднуються.

В УАФ стверджують, що ще не все втрачено. Однак там впевнені, що «заявка на ЧС-2030» – друге ім'я Павелка. І що без нього місія нездійсненна. Водночас радикали з ОП явно затягли з транзитом влади у Будинку футболу. І схоже, якщо на Банковій не розберуться зі ставленням до ситуації найближчим часом, проєкт «Україна – господиня ЧС» переможно накриється мідним тазом».