«Наполі» впевнено здолав «Аталанту» і відірвався від «Інтера» вже на 18 очок

Світовий футбол 11 Березня, 22:15 309
«Наполі» впевнено здолав «Аталанту» і відірвався від «Інтера» вже на 18 очок | 19-27
У суботу 26-й тур чемпіонату Італії продовжили декілька матчів.

Італія, Серія А, 26-й тур

Емполі – Удінезе – 0:1

Гол: Бекао, 54

Наполі – Аталанта – 2:0

Голи: Кварацхелія, 60, Ррахмані, 77

У першому матчі дня Емполі приймав Удінезе. Обидві команди підійшли до дуелі зі схожими показинками – по 7 поєдинків без перемог. Перший тайм пройшов за незначної переваги господарів, які створили два плюс-мінус небезпечні моменти: Бійоль і Бекао з різницею у 8 хвилин замикали навіси головою повз праву стійку.

По перерві «б'янконері» вийшли вперед: вищезгаданий Бекао вдало замкнув навіс з кутового під хрестовину. Майже одразу господарі могли відігратись, однак Сільвестрі спочатку потягнув удар Маріна у ліву дев'ятку, а згодом впорався з пострілом Балданці. Перемога дозволила Удінезе піднятись на дев'яту сходинку, Емполі чотирнадцятий.

Наполі без особливого спротиву здолав Аталанту. Попри низку моментів від партенопейців перший тайм минув без голів. По перерві Кварацхелія ударом у дев'ятку забив свій черговий м'яч у Серії в сезоні, зрівнявшись за цим показником з кількістю асистів (11/11). Бергамаски кинулись відігруватись і пропустили вдруге – Ррахмані в районі одинадцятиметрової позначки головою замкнув подачу у кут воріт. Перемога закріпила Наполі на першій сходинці: відстань від найближчого переслідувача – Інтера, який напередодні несподівано програв Спеції – становить вже 18 очок. Аталанта – шоста.