Світовий футбол 11 Березня, 22:17 549
«Тепер він позбудеться прізвиська «Агент 007»: огляд англійських ЗМІ на дебютний асиста Мудрика за «Челсі» | 19-27
«Челсі» на виїзді впевнено обіграв «Лестер».

Михайло Мудрик вийшов в основі на цей поєдинок та провів на полі 82 хвилини. За цей час він встиг відзначитися забитим голом, який було скасовано через офсайд та результативну передачу.

Статистичні портали виставили Мудрику одні з найгірших оцінок, а ось англійська преса сприйняла гру українця позитивніше.

90 min – 6/10

Ще один непоказний виступ, але тепер він з полегшенням позбавиться прізвиська «Агент 007» (0 голів, 0 асистів у семи матчах).

Football London – 6/10

Досить неефективно грав у першому таймі на новій собі позиції. Насилу увійшов у гру. Ось другій половині зустрічі йому трохи не пощастило з офсайдом та гол скасували. Віддав чудовий асист головою на Хаверца.

Evening Standard – 6/10

Українець часто не потрапляв у темп і мало впливав на гру. Однак він чудово реалізував свій шанс, забивши у другому таймі, але арбітр не зарахував гол через офсайд. Віддав пізній асист на Хаверца.

Sportskeeda – 6.5/10

Мудрик показав середню гру, але віддав результативну передачу, чим допоміг Челсі забити третій гол. Українець виграв два єдиноборства і зробив два ключові паси.

Goal – 7/10

Віддав гольову передачу на Хаверца та був небезпечний протягом усього матчу.

Мудрик провів у складі Челсі сім матчів, у яких відзначився однією результативною передачею. У наступному матчі Челсі зіграє проти Евертона Віталія Миколенка 18 березня.