Екстренер «Фейєнорда»: «Шахтар» їде у Роттердам із лайном у штанях»

Футбол України 11 Березня, 22:18 364
Екстренер «Фейєнорда»: «Шахтар» їде у Роттердам із лайном у штанях»
Колишній головний тренер «Фейєнорда» Гертьян Вербек різко висловився щодо шансів на успіх «Шахтаря» у матчі-відповіді 1/8 фіналу проти «Фейєнорда», який наступного тижня відбудеться у Роттердамі.
«Шахтар» їде до Роттердама у гості до «Фейєнорда» із лайном у штанях. Цей клуб раніше активно використовував іноземців. Через війну з росією на полі у складі їхньої команди тепер переважно гравці з України. «Шахтар» не був би дуже успішним в Ередивізі із нинішнім потенціалом. Це не повинно бути проблемою для «Феєнорда» у домашньому матчі. На даний момент «Шахтар» - це далеко не топ-команда. Було ясно видно їхній переляк по відношенню до «Фейєнорда».
«Ми багато говоримо про «Шахтар», але низка гравців «Фейєнорда» теж розчарувала. «Феєнорд» був поганим у атаці і не забив. Усама Ідріссі та Маркус Педерсен — головні дисонанси у грі. Що «Феєнорд» показав останніми тижнями, то це те, що клуб гратиме більш прямо у фінальній фазі», - заявив Вербек.

Зазначимо, що 60-річний Гертьян Вербек тренував «Фейєнорд» у 2008 році. На даний момент цей фахівець не має роботи у професійному футболі.