Що говорили гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо»

Динамо Київ 13 Березня, 10:32 9140
Що говорили гравці «Дніпра-1» після поразки від «Динамо»
Київське «Динамо» мінімально переграло «Дніпро-1» в матчі 17-го туру УПЛ (1:1).

Півзахисник «Дніпра-1» Олександр Піхальонок:

– Сьогодні програли гру. Відверто скажу, що у мене був момент, коли стовідсотково повинен був забивати, у інших хлопців були моменти, коли треба було бити, але грали або під себе, чи обирали інші варіанти… З цього і складується доля матчу. У «Динамо» було один-два моменти, які вони зуміли реалізувати, тому ми і програли матч. Можна сказати, що ми самі сьогодні програли матч. Зазвичай такі матчі так і проходять, коли результат тисне на обидві команди. Обидві команди грають дуже обережно і усе вирішують дрібниці – вони забили, а ми ні.

Все ще попереду. Треба далі працювати і попереду ще багато ключових матчів і нічого страшного не сталося.


Капітан команди Олександр Сваток:

Звичайно, ми налаштовувалися на цю гру, розуміли, наскільки важливо було сьогодні заробити очки. Не можу однозначно сформулювати причину, чому не вдалося їх здобути. Команда непогано грала проти «Динамо», яке є грандом українського футболу. На мій погляд, ми продемонстрували гідну гру та не заслуговували на поразку.

Було складно, але ми мали передумови для небезпечних моментів, з яких мали витискати більше. Мали швидше приймати рішення, завдавати ударів.

Виклик у збірну? Адміністратор збірної мені написав про необхідність робити візу, адже я потрапив до розширеного списку. А потім до клубу прийшов виклик, де було моє прізвище. Можу лише подякувати за довіру. Це дуже приємно. Виклик до збірної – радість та гордість.

Голкіпер Владислав Рибак:

На матч проти «Динамо» була подвійна мотивація. На мій погляд, наша команда сьогодні показала хороший футбол, але не вистачило трішки везіння. Проте нічого страшного, у нас попереду ще багато матчів, в яких ми можемо реабілітуватися.

Удар Раміреса? Я здогадувався, що буде удар і реагував.

Не вистачило все ж таки фарту, адже хлопці діяли сьогодні добре, віддавалися по максимуму і це було видно. Якщо будемо так далі і продовжувати, то все буде добре.