Футбол України 14 Березня, 16:43 628
​«Переможця визначають не команди, а призначають судді»: президент «Миная» незадоволений суддівством після рестарту УПЛ | 19-27
Президент «Миная» Валерій Пересоляк обурений роботою арбітрів на матчі 17-го туру УПЛ проти Олександрії (1:1), у якому закарпатці могли розраховувати на три очки.

Мінай та Олександрія у стартовому матчі минулого туру розписали світову (1:1).

Команда Володимира Шарана вела у рахунку до 84-ї хвилини, доки бригада арбітрів помилково не зарахувала гол Максима Третьякова після передачі Олега Кожушка, який перебував в офсайді.

Президент Миная в інтерв'ю UA-Football перерахував епізоди, які викликали питання до роботи рефері.

«Ще у першому таймі ми мали бити пенальті за фол проти Вишневського. А після перерви суддя цілком міг видаляти Мірошниченка. Він двічі грубо зіграв проти Бульози та Воробчака. На думку Деревинського, бити по ногах та ліктем – це все в рамках правил.
Кожушко бачив, що перебуває в офсайді. І, здається, одразу не повірив, що йому дадуть виконати передачу. Виходить, що переможця матчу визначають не команди, а призначають судді», – обурився функціонер.

Минай після 17 турів знаходиться на передостанньому рядку в турнірній таблиці УПЛ. 19 березня команда Шарана проведе наступний матч проти Колоса.