Світовий футбол 14 Березня, 23:57 632
Погром у Манчестері. Холанд познущався над суперником. «Інтер» не без проблем пройшов «Порту». Результати матчів ігрового для ЛЧ | 19-27
У Лейпціга взагалі не було шансів бодай щось протиставити Манчестер Сіті, а Порту дуже прикро упустив путівку до чвертьфіналу Ліги чемпіонів в боротьбі з Інтером.

Манчестер Сіті - Лейпціг 7:0

• Голи: Холанд 22', 24, 45+2', 54', Гюндоган 57', Де Брюйне 90+2'

Команда Хосепа Гвардіоли розтрощила німецький колектив за сумою двох матчів. З перших хвилин «містяни» взяли гру під свій контроль, проте забили ближче до середини першого тайму. Потім у гру увімкнувся Ерлінг Холанд, який забив п'ять голів і покинув поле на 63-й хвилині. Також голом відзначився Гюндоган. І «вишеньку на торті» забив на останніх секундах Де Брюйне. Що стосується Лейпцигу. Команда із Німеччини пробувала забити бодай гол престижу на виїзді але і це у них не вийшло.

Порту - Інтер 0:0

Було помітно вже на старті цієї зустрічі, що Інтер намагатиметься «сушити» гру і втримати результат домашнього матчу. Із цим завданням колектив Індзагі впорався, проте футбол вийшов надзвичайно скучним.

У свою чергу Порту робив все можливе аби зрівняти рахунок. Команда виглядала дуже активно, контролювала гру, проводили в атаці багато часу і завдали безліч ударів, що правда більшість з них йшли повз ворота.

В результаті, міланський клуб «вимучив» довгоочікувану путівку до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.