Він із великим серцем. Палкін пообіцяв, що Ракіцький висловиться про війну

Футбол України 15 Березня, 10:28 106
Він із великим серцем. Палкін пообіцяв, що Ракіцький висловиться про війну
​Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін проанонсував, що захисник команди Ярослав Ракицький висловить свою позицію щодо війни.

– Повернення Ракицького до «Шахтаря» багатьох обурило. Навіть у вас під постом у Фейсбуці, де ви повідомляєте про підписання Ярослава, вистачає негативних коментарів. Як ви до цього ставитеся?

– Ви знаєте, під усіма моїми постами є негативні коментарі, навіть коли я вітаю вболівальників з Новим роком.

Після початку війни 24 лютого 2022 року він залишив «зеніт» та приєднався до «Шахтаря» на товариських матчах, де ми збирали гроші на армію та для біженців.

При цьому він мав достатньо пропозицій від турецьких та іспанських клубів. І навіть сьогодні йому пропонують зарплату значно більшу, але він залишається з нами. Ракицький – це людина із великим серцем.

– Але претензія у суспільства в іншому. «Шахтар» підписав Ракіцького, який після 2014 року грав у росії, при цьому ні клуб, ні сам Ярослав не комунікують цей крок. Начебто не треба пояснити це вболівальникам.

– Обіцяю найближчим часом прокомунікувати. Щоб він вийшов і сказав усе, що думає щодо цієї ситуації. Тут питань не буде, організовуємо.