Основна та юнацька команди «Динамо» зіграють в один день: журналіст назвав причину такого рішення

Динамо Київ 15 Березня, 16:29 464
Основна та юнацька команди «Динамо» зіграють в один день: журналіст назвав причину такого рішення
В суботу, 18 березня матчі чемпіонату України проти «Зорі» зіграють основна та юнацька команди «Динамо», журналіст Дмитро Ільченко на своїй сторінці в Instagram повідомив причину такого рішення

«Юнацька та перша команди київського «Динамо» проведуть свої матчі із «Зорею» в один день - у суботу, 18 березня. Юнаки зустрінуться на базі столичного клубу в Конча-Заспі об 11.00, а основні склади - на стадіоні імені Валерія Лобановського о 14.00 .

При цьому не виключено, що низка гравців, які зіграють тайм за юнаком, встигне приєднатися до першої команди і опинитися в її заявці принаймні серед запасних.

Рішення грати з «Зорею» обома командами в один день пов'язане з тим, що тільки в середу до луганчан повертаються основні гравці юнацького складу - орендовані, до речі, у киян футболісти 2006 року народження.

Вони становили основу збірної України U-17, яка брала участь напередодні в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 на Кіпрі, і керівництво «Зорі» попросило перенести матч юнацьких складів із «Динамо» з п'ятниці на суботу, щоб надати збірникам необхідний час на відновлення», – написав Ільченко.