Віктор Вацко: «У «Шахтаря» мало шансів пройти «Феєнорд»

Світовий футбол 15 Березня, 21:44 188
Віктор Вацко: «У «Шахтаря» мало шансів пройти «Феєнорд»
​Відомий журналіст Віктор Вацко дуже скептично налаштований щодо поєдинку Фейєнорд – Шахтар, де визначать володаря путівки у чвертьфінал Ліги Європи.

«Якщо про гру Шахтаря говорити... У першому матчі випала вся лінія оборони. Справа виходить Тейлор, який у першому колі та на зборах показав, що не витягує цей рівень. Зліва – Топалов, який все життя грав лівим вінгером. Його лише зараз почали пробувати в обороні. Він на зборах приємне враження справив, але на цій позиції в офіційних матчах не виступав.

У центрі вийшов Ракицький. Приїхав у команду після двомісячної паузи, швидкості йому бракує. З основного квартету захисників – лише Матвієнко, та й той вийшов із високою температурою.Суперник – лідер чемпіонату Нідерландів, який любить контролювати м'яч, здатен якісно пресингувати і дуже небезпечний на вільному просторі. Я, в принципі, не здивований, що Шахтар відверто грав від оборони.

Взагалі, у єврокубках за своїм стилем Шахтар є абсолютно протилежним до того, що в УПЛ. Умовно кажучи, у єврокубках Шахтар – це більше ФК Львів. У першому матчі лише 7 позиційних атак проти 50 у Фейєнорда. Тільки чотири удари, з них один у площину. І той, ну давайте чесно, випадковий удар задом Ракицького. Удар історичний, «мемний».

З іншого боку, я не знаю, шо не так зробив Йовічевіч. Не знаю, як по-іншому можна було зіграти в цій ситуації, враховуючи, що потрібен був результат. 1:1 за такої гри – це, безперечно, щастя. Чесно скажу, дуже хочу помилитися, але на Де Куйпі шансів у Шахтаря я не бачу. Хіба що буде вечір неймовірного фарту», – сказав журналіст в авторській програмі Вацко on air.

Нагадаємо, гра у Варшаві, де номінальними господарями були «гірники», завершилася нічиєю – 1:1. Матч-відповідь відбудеться завтра, 16 березня.