«Міць та ментальність — природжений переможець», — Гвардіола про Холанда

Світовий футбол 15 Березня, 22:46 578
«Міць та ментальність — природжений переможець», — Гвардіола про Холанда | 19-27
Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував розкішну перемогу своєї команди у матчі з «РБ Лейпциг» та високо оцінив майстерність нападника «містян» Ерлінга Холанда.

«Це був чудовий виступ у виконанні кожного футболіста. Ми боролися з першої до останньої хвилини. Ми чудово грали як з м’ячем, так і без нього. Ерлінг був неймовірним, всі побачили його виняткову гру.

П’ять голів за 60 хвилин! Фантастичний хлопчина, величезний талант. Міць та ментальність — природжений переможець, він дуже чудовий.

Не думаю, що у минулих сезонах мені не вистачало подібних голів. Причина в тому, що багато голів дарували супернику. Ми забили тут чотири голи «Реалу», шість — «Монако», чотири «Тоттенгему». Найчастіше ми вилітали тому, що багато пропускали.

Зараз хлопці краще обороняються. Раніше у нас був Серхіо Агуеро, у нього був також чудовий гольовий інстинкт», — сказав Хосеп Гвардіола.