Світовий футбол 15 Березня, 23:54 2426
Дива не сталось. «Ліверпуль» вилітає із Ліги чемпіонів. «Наполі» спокійно пройшов «Айнтрахт». Результати матчів ігрового дня ЛЧ | 19-27
Ліверпуль та Реал провели цікавий та яскравий матч на «Сантьягу Бернабеу», а Наполі відома добив Айнтрахт в рамках другого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Реал - Ліверпуль 1:0 (6:2)

• Гол: Бензема 79'

Незважаючи на значну перевагу після першого матчу у три м'ячі, мадридський Реал не грав на втримання результату, а навпаки вже з перших хвилин почав створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Ліверпуль, як би не хотів перемогти, команді це не виходило, кожного разу чогось не вистачало, аби відправити м'яч у сітку воріт. Що правда, колектив Клопа виглядав дуже пристойно. У першому таймі кілька моментів не використав нападник Нуньєс, хоча мав усі підстави відкривати рахунок у зустрічі. У підсумку, Реал таки зумів забити у цій грі і поставити жирну крапку у поточному протистоянні. Відзначився Бензема, можливо, ціною власного пошкодження із передачі Вінісіуса.

Наполі - Айнтрахт 3:0 (5:0)

• Голи: Осімхен 45+2, 53', Зелінскі 64' (пенальті)

Перший там пройшов у спокійній обстановці. Наполі нікуди не поспішав, а просто грав у свій футбол. І знову клас показав Віктор Осімхен який оформив дубль. Перший гол забив вже на додатковій до першого тайму хвилині. Подвоїв перевагу практично на старті другого тайму. Неаполітанський клуб повністю контролював перебіг подій на футбольному полі і забив третій гол із пенальті. Відзначився поляк Зелінскі.