Юрій Мороз розповів, чому збірна України U-17 не вийшла на Євро-2023

Збірна України 16 Березня, 15:28 347
Юрій Мороз розповів, чому збірна України U-17 не вийшла на Євро-2023 | 19-27
Юнацька збірна України (футболісти не старші 2006 року народження) на третьому місці завершила елітний раунд кваліфікації Євро-2023 (U-17), що не дозволило синьо-жовтим вийти до фінальної частини турніру.

— Юрію Леонтійовичу, наскільки сильно ви засмучені невиходом своїх підопічних до фінальної частини Євро?

— Засмучені всі. Після першого матчу з Кіпром настрій був гарним, але другий поєдинок проти Ірландії нас підкосив. Зовсім слабо зіграли в обороні.

— Ключовим був поєдинок саме з Ірландією?
— Помилки в обороні на 4-й і 12-й хвилинах нас підкосили. Зовсім не це я очікував побачити від своїх підопічних, самі собі привозили голи. Перебудувалися, почали грати у два нападники, але в результаті пропустили контратаку, і все закінчилося. Утім, навіть після цієї зустрічі ми мали шанс вийти з групи...

— У матчах проти Ірландії та Італії синьо-жовті не змогли забити. Настільки сильні були опоненти, чи нам не вистачило майстерності?
— Це сильні суперники. Я ще до турніру казав, що кожна країна навчилася грати у футбол. В атаці ірландці та італійці були сильнішими, а в обороні ми припускалися простих помилок, гравці цієї ланки не порадували, тому результат очевидний. Але не посипатимемо голову попелом, попереду багато роботи.

А ще я хотів би подякувати нашим уболівальникам, які підтримували збірну України на Кіпрі.