Ще один дебютант Луческу. Хто замінить Караваєва в матчі з «Зорею»?

Динамо Київ 17 Березня, 11:29 1204
Ще один дебютант Луческу. Хто замінить Караваєва в матчі з «Зорею»?
В складі «Динамо» виникли кадрові проблеми на позиції правого захисника, яка ще на початку сезону здавалася переповненою гравцями.

Перед початком чемпіонату кияни мали Томаша Кендзьору, Олександра Тимчика, Олександра Караваєва та Микиту Кравченка, які спокійно закривали правий фланг оборони. Але взимку Кендзьора перейшов у ПАОК, Кравченко в «Колос», а Тимчик зіграв лише три матчі на зборах. З останнім виходить цікава ситуація, востаннє Олександр грав 3-го лютого проти «Унірі Деж», а 5-го числа на офіційному сайті «Динамо» з’явилась новина в якій сказано, що «Через запалення м’язу кілька днів має пропустити захисник Олександр Тимчик», але як бачимо захисник поза грою вже більше місяця.

І перед початком офіційних матчів весняної частини чемпіонату в «Динамо» залишився лише один здоровий правий захисник – Олександр Караваєв. Але в грі проти «Дніпра-1» Олександр отримав жовту картку, яка стала для нього четвертою в цьому сезоні УПЛ. І таким чином Караваєв пропустить матч 18-го туру проти «Зорі».

Фаворитом на місце в стартовому складі динамівців є – 19-річний Навін Малиш. Гравець є лідером команди «Динамо» Ю-19 та одним з найдосвідченіших її гравців, проводячи вже третій сезон в команді Ігоря Костюка. Малиш дуже універсальний гравець, який в динамівській академії виступав на флангах атаки, а в команді Ю-19 вже грав на позиціях: флангового захисника, флангового форварда, центрального захисника та центрального півзахисника. Але все таки, найбільше матчів на дорослому рівні Навін провів саме на правому фланзі захисту. Сильною стороною Малиша є те, що він не просто фланговий бігунок, а гравець з високим футбольним інтелектом. На початку сезону в юнацькому чемпіонаті Костюк використовував Малиша здебільшого в центрі оборони або півзахисту, де граючи з переважно молодшими партнерами, Навін мав вести гру команди.

Нагадаємо, що в 2017-му році була схожа ситуація, коли матч чемпіонату з «Чорноморцем» через дискваліфікацію пропускав основний правий захисник «Динамо» Микола Морозюк і Сергій Ребров не став нічого вигадувати і поставив на його позицію основного гравця молодіжної команди Микиту Кравченка.

Також направо можуть перевести когось з пари Дубінчак/Вівчаренко або поставити центрального захисника, але здається, що логічніше випустити в старті саме профільного правого захисника. В юнацькій команді є ще два правих захисника які заслуговують на увагу – Артем Бенедюк та Олексій Гусєв. Можливо навіть один з них потрапить у заявку основи на матч проти «Зорі», але найбільше шансів вийти у старті має Малиш.На зимових зборах з основною командою «Динамо» він взяв участь у семи спарингах, тому вже добре знайомий з вимогами Луческу. Хоча не варто виключати, що вже здоровий Олександр Тимчик і саме він розпочне матч 18-го туру з перших хвилин.

Цікаво, що якщо в старті вийде все таки Малиш, то в такому разі на полі може перебувати одночасно 5-6 гравців з минулорічної команди «Динамо» Ю-19, переможний шлях якої в Юнацькій лізі Уєфа зупинило тільки повномасштабне вторгнення росії в Україну.