Йовічевіч: «20 годин добиралися на матч з «Кривбасом», 24 в Роттердам»

Футбол України 17 Березня, 11:54 136
Йовічевіч: «20 годин добиралися на матч з «Кривбасом», 24 в Роттердам»
Наставник «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував фіаско своїх підопічних у другому матчі 1/8 Ліги Європи.

Нагадаємо, у Роттердамі «помаранчево-чорні» поступилися Фейєнорду з катастрофічним рахунком 1:7. І за сумою двох матчів (2:8) вилетіли з ЛЄ, залишивши Україну без жодного представника у єврокубках цього сезону.

«Я би фокусувався на футболі й віддав належне Фейєнорду за те, що він зіграв кращий матч за нас. І це очевидно з результату. Відмазуватися й шукати причини, може, несерйозно з мого боку, бо я тренер. Але дійсно зараз дуже важко тренуватися: небо закрите, ми не можемо між двома іграми літаком добиратися, тому їдемо автобусом.

20 годин ми добиралися на матч з Кривбасом, 24 години сюди, в Роттердам. Але то не причина поразки. Я кажу ще раз, що зіграли проти команди, яка у цьому поєдинку була кращою за нас. Це гарний урок. І ми маємо пишатися тим періодом на євроарені, що пройшли від першого матчу з Лейпцигом, де на нас просто не ставили навіть один євро, що ми маємо шанс вийти з групи. Тож хлопці заслужили тільки похвалу, і ми завершуємо європодорож, за яку в перший рік можемо сказати «чапо» – «знімаю капелюха», – цитують Йовічевіча на офіційному сайті Шахтаря.