Світовий футбол 17 Березня, 15:45 1331
Фестиваль дикості від фанів – хавбеку «Фіорентини» зламали ніс, голкіперу «Севільї» розсікли голову | 19-27
Футбольні вболівальники продовжують демонструвати абсурдну поведінку у плей-офф єврокубків

Ще перед початком поєдинку Реал Сосьєдад – Рома іспанські ультрас відзначилися ганебним вчинком. Вони напали на автобус із вболівальниками італійської команди. На щастя, поліція зреагувала миттєво і змогла вгамувати порушників. До слова, у чвертьфінал ЛЄ пройшла Рома.

Добряче дісталося воротарю Севільї Марко Дмітровічу. У матчі-відповіді 1/8 ЛЄ його команда на виїзді грала із Фенербахче. Попри те, що перемогу в цій дуелі здобули господарі (1:0), далі пробилися іспанці за сумою двох поєдинків (2:1).

У якийсь момент ошаліла турецька публіка закидала штрафний майданчик Севільї всяким сміттям. Зокрема, в голову Дмітровіча влучили монетою і розсікли шкіру. Голкіпер трохи полежав на газоні, але встав і завершив поєдинок. До речі, у попередньому раунді турніру його хотів побити фанат ПСВ.

Але найбільше постраждав від навіжених вболівальників півзахисник Фіорентини Алессандро Б'янко. Після четвертого голу «фіалок» у ворота Сівасспора двоє турецьких ультрас прорвалися на поле і вдарили 20-річного хавбека італійців. Як виявилося згодом, Б'янко зламали ніс. Пігулку потерпілому підсолодило те, що у чвертьфінал Ліги конференцій його команда вийшла із загальним рахунком 5:1.