Юрій Вернидуб – про виїзд команд Прем'єр-ліги за кордон узимку: «У нас полів стільки немає в Україні, щоби чемпіонат проводили, а ви збори хочете»

Футбол України 18 Березня, 11:18 106
Юрій Вернидуб – про виїзд команд Прем'єр-ліги за кордон узимку: «У нас полів стільки немає в Україні, щоби чемпіонат проводили, а ви збори хочете»
Головний тренер «Кривбаса» Юрій Вернидуб поділився думками щодо виїзду команд УПЛ за кордон на зимові збори.

– Як ви за кордон виїхали, якщо ви – військовослужбовець?

– Наскільки я знаю, то був дозвіл від Міністерства спорту. Вся команда, і я у тому числі, писали дві заяви, що ми виїжджаємо за цим папером від Міністерства за кордон. Також даємо слово, що рівно через місяць всі повинні повернутися назад. Те, що ми й зробили. Хоча я теж думав, що не випустять.

– З частини не потрібно було ніяких додаткових документів?

– Ні. Я з частиною кожен день на зв’язку. Вони теж переживають. Щось станеться, то для них…

– Тобто дозволу він Міністерства спорту достатньо на кордоні?

– Так. От як і Андрію Богданову (півзахисник «Колоса» - прим.). Він же також на зборах був.

– В медійній та громадській площинах йдуть дискусії, чи всі мають знаходитися в межах України. Чи, наприклад, на збори треба дозволяти клубам виїжджати.

– Дивіться, якщо ми вже працюємо, якщо є футбольні клуби, є вища ліга – то якось готуватися треба. Вони ж не зробили так, що не повернулися. Зараз ми знову на місці. Моє ставлення таке: якщо щось, не дай Боже, знову трапиться, що треба буде брати ту зброю та йти на самий перед, то повірте, що я буду першим. І вмовлятиму всіх хлопців, у нас майже всі українці. Хто сміливий, то пішли. Тому що це потрібно буде.

– Якщо брати інфраструктурну площину – можна було б провести збори в Україні?

– Думаю, що дуже важко. Як в цей час можна провести збори? Ні полів, ні спарингів, нічого.

– Ну от «Карпати» в Хусті були. В Закарпатті гарна погода, вони там не одні там були, ще з першої ліги.

– Скільки команд там було? 3-4? Проведуть. А якщо туди ще 16 команд вищої ліги? Другої ліги? У нас полів стільки немає в Україні, щоб чемпіонат проводили, а ви збори хочете. Ми влітку поїхали на Закарпаття, було багато команд. Там через 10 днів полів вже просто нема, на городі тренуєшся, - відповів Вернидуб.