«Рух» здолав «Шахтар» курйозним голом, зміцнивши лідерство в чемпіонаті U-19

Футбол України 18 Березня, 15:33 421
«Рух» здолав «Шахтар» курйозним голом, зміцнивши лідерство в чемпіонаті U-19 | 19-27
У поєдинку 18-го туру молодіжного чемпіонату України «гірники» поступились львів'янам

Чемпіонат України U-19, 18-й тур

Шахтар U-19 – Рух U-19 – 0:2

• Голи: Теслюк, 22, Кітела, 88

У Щасливому зустрічалися лідери молодіжного чемпіонату України. На момент початку гри, яка через повітряну тривогу стартувала на годину пізніше, Рух U-19 випереджав Шахтар на 3 очки. У стартовому складі «гірників» на позиції лівого вінгера з'явився Хусрав Тоіров, для якого це був дебют за «помаранчево-чорних».

У першому таймі саме новачок виділявся у складі донеччан. Тоіров раз за разом сміливо ішов обігрувати суперників, які декілька разів зупиняли швидкого таджика лише за допомогою фолів. Щоправда, інколи Хусрав відверто перетримував м'яч, затягуючи з пасом на партнерів.

До 22-ї хвилини моментів біля обох воріт практично не було, але жахлива помилка гравців Шахтаря втілилася у пропущений гол. Після банального виносу захисник невдало скинув назад на Твардовського, кіпер впав, а Денис Теслюк вразив порожні ворота. 0:1.

«Гірники» відповіли неточним ударом Тоірова. Він же ледь не видряпав м'яч у трьох суперників на лінії штрафного, але таки не зміг пробити. Був шанс у підопічних Оскара Латурутри і після кутового, проте удар головою теж був невлучним. Саме Хусрав Тоіров був головною ударною силою Шахтаря до перерви, який завершився мінімальною перевагою Руха.

По перерві градус напруги підвищився. Моментів, як і в першому таймі, було обмаль, зате пауз, фолів, вимагань пенальті та нервів не бракувало. Дійшло і до штовханини, яку жовтими картками вгамував арбітр. Це, схоже, завело Шахтар, який впродовж останньої 15-хвилинки нарешті почав створювати класні моменти, але голкіпер львів'ян Герета був на місці.

Втім, відігратися «гірники» так і не зуміли, а на 88-й хвилині Андрій Кітела дальнім ударом поставив крапку в матчі. Вже у компенсований час «гірники» мали супершанс забити гол престижу, однак їм знову не пощастило. Глущенко зі штрафного пробив у хрестовину.

0:2 – Рух відірвався від Шахтаря на 6 очок і зміцнив лідерство у чемпіонаті U-19. Динамо, яке розбило Зорю 5:1, потіснило «помаранчево-чорних» на третє місце, але зіграло на матч більше.