Чемпіонат серед юнацьких команд. «Динамо» розтрощило «Зорю»

Динамо Київ 18 Березня, 20:30 454
Чемпіонат серед юнацьких команд. «Динамо» розтрощило «Зорю» | 19-27
У суботу, 18 березня, київське «Динамо» в рамках 18-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд приймало на власній клубній базі у Віті-Литовській луганську «Зорю».

Початок матчу було відкладено на півгодини через те, що від самого ранку в Києві та області було оголошено повітряну тривогу. Тож обидві команди змушені були чекати в укритті відбою, аби вийти на розминку та підготуватися до гри.

Матч першого кола завершився розгромною перемогою «біло-синіх» – 6:1, але цього разу такої ж легкої гри для підопічних Ігоря Костюка не очікувалося, оскільки юнаки «Зорі» набралися досвіду та впевнено тримаються в середині турнірної таблиці.

І ці передбачення підтвердилися вже в дебюті зустрічі. Пономаренко просунувся із м’ячем по центру до штрафного майданчика та на його межі був збитий Балабою. Штрафний узявся виконувати Кисіль, і «поклав» м’яча точно в дев’ятку воріт Ігнатенка – 0:1.

«Біло-сині» швидко відігралися. Класний удар здалеку вдався Горбачу: нападник «Динамо» відправив м’яча до сітки транзитом від поперечини, і навіть відчайдушний стрибок Суркіса не допоміг – 1:1.

Горбач не хотів зупинятися на одному забитому м’ячі. В одному епізоді Ігор втік із центру поля віч-на віч із Суркісом, але не зміг переграти голкіпера луганчан. Також після подачі кутового Слесар не зміг пробити належним чином по воротах головою з меж воротарського майданчика, а незадовго до перерви Кремчанін, замикаючи навіс із лівого флангу, не влучив у рамку.

Ледь розпочався другий тайм, як динамівці вийшли вперед. Захисник «Зорі» Руденко збив Кремчаніна у власному штрафному майданчику, і сам постраждалий упевнено реалізував пенальті, розвівши воротаря та м’яч по різних кутах – 2:1.

Закріпити свою перевагу підопічним Ігоря Костюка вдалося на 60-й хвилині. Кремчанін подав зі штрафного з лівого флангу, воротар не дотягнувся до м’яча, і Горбач буквально з метра поцілив у вже порожні ворота – 3:1.

А до великого рахунок господарі довели на 66-й хвилині. Пройшла атака «біло-синіх» лівим флангом, Кремчанін знайшов пасом Бенедюка у штрафному майданчику, а капітан прострілив на лінію воротарського, де Слесар у дотик переправив м’яч у ворота – 4:1.

Динамівці не зупинялися, і забили ще на 83-й хвилині. Після обрізки суперника в центрі поля динамівці організували швидкий вихід до воріт, воротар парирував удар Горбача, але першим на підбиранні опинився Зоренко. Юрію пробити по воротах не вдалося через протидію воротаря, який до останнього намагався завадити, але м’яч відскочив до Малиша, який пробив практично по порожніх воротах – 5:1.

Незадовго до фінального свистка гості мали хороший момент, аби скоротити відставання в рахунку, але Ігнатенко парирував удар Білого, який із близької відстані замикав простріл із правого флангу.

У підсумку, юнацька команда «Динамо» вдруге в сезоні перемагає «Зорю» з великим рахунком та виходить на друге місце в турнірній таблиці.

Чемпіонат України серед юнацьких команд, 18-й тур

18.03.2023. Віта-Литовська, НТБ «Динамо» (Київ)

«Динамо» – «Зоря» – 5:1

«Динамо»: 1. Ігнатенко, 20. Гусєв, 3. Балаба (5. Сизонюк, 85), 2. Єременко, 8. Бенедюк, 22. Малиш, 7. Кремчанін (24. Шарай, 85), 23. Василець (25. Зоренко, 67), 21. Бойченюк (18. Саленко, 78), 9. Слесар (13. Юшко, 86), 11. Горбач.

«Зоря»: 71. Суркіс, 48. Токар, 13. Коробов, 2. Руденко (6. Долбнєв, 71), 40. Мариновський, 24. Іщенко (23. Чубов, 82), 39. Кузик (30. Білий, 46), 50. Осипенко (25. Задорожний, 71), 37. Шевченко (28. Калин, 46), 42. Кисіль, 11. Пономаренко.

Голи: Горбач (17, 60), Кремчанін (48, пен.), Слесар (66), Малиш (83) – Кисіль (13)

Попереджені: Балаба (45+1), Бойченюк (51), Малиш (77) – Токар (54), Задорожний (84).