Футбол України 18 Березня, 20:31 737
Яремчук епічно схибив з убивчої позиції – відео транжирства форварда збірної України, яке призвело до поразки | 19-27
Нападник збірної України та Брюгге Роман Яремчук не допоміг бельгійському клубу здобути очки у поєдинку 30-го туру Проліги з Кортрейком (0:1).

Брюгге програв Кортрейку в матчі 30-го туру чемпіонату Бельгії, а Роман Яремчук не забив з надзвичайно вигідної позиції.

Чемпіонат Бельгії 2022/23, 30-й тур

Кортрейк – Брюгге – 1:0
  • Гол: Кадрі, 31

Яремчук залишився на лаві запасних на гру з Кортрейком і до перерви Брюгге встиг пропустити. Кадрі підхопив м'яч на лінії штрафного та пробив обвідним ударом у дальній кут. Роман замінив Жутглу на 64 хвилині.

Вже через 4 хвилини Яремчук змусив схопитись за голову всіх вболівальників Брюгге. Мейєр виграв боротьбу в центрі поля, Нільсен віддав на хід Лангу, який пасом зліва знайшов українця в штрафному. Але Роман примудрився метрів з 7 не влучити в площину воріт – суперники не встигли завадити. Тож Кортрейк втримав переможний рахунок.

Таким чином, Брюгге з 49 очками вже п'ятий, а Кортрейк завдяки цій перемозі набрав 30 пунктів та розташувався на 14 місці.