Сум, сором і злість, - реакція соцмереж на програшний матч «Динамо» із «Зорею»

Динамо Київ 19 Березня, 11:56 1087
Сум, сором і злість, - реакція соцмереж на програшний матч «Динамо» із «Зорею»
Наша редакція зібрала для вас найцікавіші коментарі вболівальників київського клубу після матчу «Динамо» - «Зоря», який завершився із рахунком 0:1.

Гра виявилась вкрай слабкою, як для команди, що бореться за призові місця в УПЛ. Дуже багато коментарів саме про це: клуб називають «любительським», благають припинити ці страшенні муки вболівальників і взагалі вважають перегляд матчу за участю «Динамо» просто змарнованими 2 годинами.
Звичайно ж негативу було чимало і на адресу гравців. «Ганьблять клуб» - так відгукуються фанати про футболістів. Деякі пропонують взагалі повністю змінити «Динамо». Хоча про це пишуть уже не перший місяць… Особливо прискіпливо ставляться до Сидорчука, Шепелєва та Гармаша, адже майже після кожного матчу в соцмережах можна побачити безліч коментарів, у яких описується їхня гра в негативному світлі.

Не обійшлося цього разу і без уже всім відомого #lucescuout. Прохання змінити тренера лунало й на стадіоні, й у соцмережах. Уболівальники констатують той факт, що після першого свого року на посаді головного тренера потім почалась деградація, і змінити це можна лише його звільненням.
Ropzing: «Ніколи не думав, що це скажу, але за Хацкевича краще було».
Artem_tiga: «Без Буяльського немає гри попереду, це просто жерсть. Це неможливо дивитися, просто кров із очей, особливо перший тайм, у сон хилить».
Max_burlai77: «Закінчуйте з футболом, це знущання з уболівальників».
Doloshytski: «Лобановський перевертається в могилі».
Vadikpidgornyi: «Сміх, та й годі. Ігри нуль, гравців якісних нуль, тренер нуль, вже себе вичерпав, перспективи той самий нуль».
Volodichko_skydan: «Луческу АУТ. Так, такої гри від Динамо давно такого не було, немає взагалі ніякої зіграності...»

Так само пишуть і про власників клубу. Українські фани вважають, що зміну клубу потрібно починати з його продажу. Хоча чи захоче хтось купувати «Динамо» в такому стані?...

Та й взагалі негативу від цього матчу було чимало в усіх соцмережах. Коментарі так і кишать злістю та образами на команду.


Матеріал підготувала Анастасія Вирва